Nuk ndalen golat në ‘Old Trafford’, realizohet edhe i gjashti

Manchester Unitedi dhe Roma po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedit e ka shënuar edhe golin e katërt. Për rezultatin 4-2 ka realizuar mesfushori portugez, Bruno Fernandez. Fernandez shënoi nga pika e bardhë në minutën e 41’./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker