Peja arrin fitore të madhe, mposht Ponte Prizrenin

Klubi basketbollistik Peja e ka fituar ndeshjen e tretë të gjysmëfinaleve të play-offit ndaj Ponte Prizrenit dhe tani prin 2:1 në ndeshje. Pejanët tani janë një fitore larg finales. Peja e mposhti me rezultat 108:85 Ponte Prizrenin, duke e dominuar në çdo aspekt, shkruan Gazeta Express. Vendasit e nisën mjaft mirë takimin duke e fituar çerekun e parë me rezultat 30:22 dhe duke e krijuar epërsinë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker