Ronela ka një lajm të keq për fansat

 

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati ka dhënë një lajm të keq për fansat e saj. Ajo ka treguar se sot nuk do të lansoj këngën ”Aventura” e cila ishte paraparë që të publikohet sot.

Në Instagram këngëtarja ka shkruar se gjërat nuk kanë shkruar si ka dashur ajo dhe kjo është arsyeja pse kënga e re nuk është publikuar.

”Dhe JO! Nuk do dale neser ! Kur gjerat nuk shkojne ashtu si dua ,si pres dhe si meritoj une absolutisht pauzohen! E di qe kam nje vit qe mezi po pres ta nxjerr kete kenge,por pa qene personalisht ne Shqiperi nuk mundem! Me besoni qe eshte per mire! Une pasi i perfundoj shumicen e rasteve nuk i kam qejf kenget e mia, por kjo sme merzitet asnjehere! Do prisni dhe paaaak fare! It will be worth it! Promise”, ka shkruar Ronela në Instagram.

Kujtomë që kënga e fundit e Ronelës është ”Shumë i mirë”, e cila është publikuar dy javë më pare dhe deri më tani ka marrë542 mijë klikime./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

The post Ronela ka një lajm të keq për fansat appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker