Spektakël në ‘Old Trafford’, Manchester Unitedi rikthen rezultatin

Manchester Unitedi dhe Roma po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedit e ka rikthyer rezultatin në minutën e 64’. Për rezultatin 3-2 ka shënuar sulmuesi uruguaian, Edinson Cavani, i cili realizoi golin e dytë personal në këtë ndeshje./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker