Zidane publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Osasunës

Real Madridi të shtunën pret Osasunën, në kuadër të xhiros së 34-të në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Trajneri i ‘Los Blancos’, Zinedine Zidane, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë takim. Në këtë listë nuk është përfshirë kapiteni, Ramos por është rikthyer Hazard, i cili ishte i lënduar. Ndeshja mes Real Madridit dhe Osasunës luhet të shtunën në ora 21:00. Me poshtë gjeni të…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker