David Dreshaj publikoi këngen e re

 

Ritëm e plot stil vjen super projekti nga David Dreshaj. Ylli shqiptar ka publikuar këngën më të re të titulluar “Të fala” një super projekt duke paralajmëruar me plot ritëm verën e nxehtë.

Kënga që në orët e para ka nisur të pritet mjaft mirë duke qenë një super hiti i radhës nga djaloshi me zë të veçantë.

Videoklipi është realizuar nga Imagine Films. Kënga është punuar në studion e PandaMusic me Tonic, Denk dhe DjBanz e Fatjon Miftari./21Media 

The post David Dreshaj publikoi këngen e re appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker