Formacionet zyrtare: Trepça ’89 – Besa

Trepça ’89 dhe Besa takohen sot në kuadër të xhiros së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Dueli luhet në stadiumin ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë, me fillim nga ora 15:00. Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi. Gazeta Rahoveci INFO do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në kohë reale për këtë përballje. Me poshtë keni 11-shet startuese. Trepça ’89: Tofiloski…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker