Leonora Jakupi u bë bionde

 

Leonora Jakupi është ndër emrat e dashur nga publiku, e cila shquhet për zëri dhe stilin e saj të veçantë.

E kur jemi te stili, 42 vjeçarja së fundmi bëri një ndryshim në pamje. Ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve, shkruan Rahovci.info.tv

Përmes një postimi në instastory, artistja tregoi se është bërë bionde.Ndryshe, “Luj luj” është kënga e fundit e Leonora Jakupit. Kënga është publikuar më 04 nëntor të vitit 2020 dhe deri tani në Youtube ka mbi 1 milion klikime./21Media

The post Leonora Jakupi u bë bionde appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker