Pas përleshjes në Suharekë dënohen tre futbollistë

Pas përleshjes që ndodhi në Suharekë mes Ballkanit dhe Llapit, janë dënuar tre futbollistë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Bëhet fjalë për dy anëtar të Llapit, Ahmed Jonuzi dhe Elvis Prenqi, si dhe për Kushtrim Gashin e Ballkanit, të cilët janë dënuar me nga dy ndeshje mos lojë. Me poshtë gjeni vendimet e marra nga Komisioni i Garave pas mbledhjes së sotme./Gazeta Rahoveci INFO/ Vendimet e plota nga Komisioni…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker