Fifi dhe Bruno ndezin skenën e Këngës Magjike

 

Dy këngëtarët e njohur, Fifi dhe Bruno kanë bashkuar forcat për të marrë pjesë në festivalin “Kënga Magjike 2021”.

Sonte dyshja e famshme sollën këngën “Fiksim” teksa me performancen e tyre ndezën skenën e këngës Magjike, shkruan Rahovci.info.tv

Për tekstin e këngës është kujdesur Flori Mumajesi në bashkëpunim me Fifin kurse, për muzikën vetëm Flori./21Media 

 

 

The post Fifi dhe Bruno ndezin skenën e Këngës Magjike appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker