Formacionet zyrtare: Newcastle – Arsenal, ky është vendimi për Granit Xhakën

Newcastle United dhe Arsenal ballafaqohen sot në kuadër të xhiros së 34-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Vendasit futen në këtë takim për ta siguruar mbetjen në elitën e futbollit anglez, kurse ‘Topçinjtë’ kërkojnë tri pikë për ta mbajtur gjallë shpresën për një vend që dërgon në Ligën e Evropës sezonin tjetër. Kjo ndeshje nisë nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘St. James’.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker