Idrizi me akuza ndaj gjyqtarit: Na dëmtoi me dy penallti

Trepça ’89 u nda baras me Besën, rezultat 1-1 në kuadër të xhiros së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Menjëherë pas ndeshjes ka folur trajneri i 89-shit, Shpëtim Idrizi, i cili ka akuzuar gjyqtarin, Genc Nuza, për humbjen. “Krijuam shumë raste për shënim, pavarësisht që kishim ditur që na pret një ndeshje e vështirë. U dëmtuam në dy penalti dhe kjo ndikoi direkt në rezultat.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker