Ky televizion kosovar e transmeton falas derbin ndërmjet Llapit dhe Prishtinës

Llapi dhe Prishtina do të ballafaqohen sot në kuadër të xhiros së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ku duel nisë nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë. Këtë takim përveç në Art Sport mund ta shikoni drejtpërdrejtë dhe falas edhe në Klan Kosova. Gazeta Rahoveci INFO do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati nga kjo përballje./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker