LAJMI I FUNDIT: Derbi mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit anulohet përfundimisht

Derbi i javës së 34-të në Premierligë ndërmjet Manchester Unitedit dhe Liverpoolit i paraparë të zhvillohej sot nga ora 17:30 është shtyrë përfundimisht, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Tashmë është marrë vendim se kjo ndeshje nuk do të luhet sonte në stadiumin ‘Old Trafford’. Shtyrja e këtij ballafaqimi ka ardhur shkak i protestave të tifozëve të Manchesterit, të cilët kanë kërkuar largimin e familjes…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker