LAJMI I FUNDIT: Klubi nga Superliga largon trajnerin

Klubi i Feronikelit ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin, Klodian Duro, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi me anë të një komunikate për media të publikuar në llogarinë e tyre zyrtare në facebook. “Duke qenë se FC Feronikeli u eliminua edhe nga Kupa e Kosovës dhe duke mbetur shumë mbrapa me pikë në tabelën e Superligës së Kosovës, një ndryshim ishte tejet i nevojshëm…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker