Ndeshje e “zjarrtë”, vjen goli i tretë në takimin Valencia – Barcelona

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Valencias. Golin e dytë për Barcelonën dhe të epërsisë e ka shënuar sulmuesi, Antoine Griezmann, shkruan GazetaBlic Sport. Griezmann ka shënuar golin e dytë për Barcelonën në minutën e 62’të të duelit. Rezultati aktual i takimit është 1-2. Ja goli:

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker