”Sa keq pa ty” kënga e re e Egzon Pirecit

 

Këngëtani nga Prizreni, Egzon Pireci  ka publikuar këngën e tij të re ”Sa keq pa ty”.

Muzika, teksti dhe orkestrimi i këngës është realizuar nga Miti Geci, ndërsa videoklipi është realizuar nga Bug Production, shkruan Rahovci.info.tv

Sot Pireci ka qenë i ftuar në emisonin ”Një kafe prej shtëpisë”, dhe ka folur në lidhje me këngën e re.

”Ka dalë diqka e bukur, dhe po pëlqehet shumë, kjo këngë e ka pasur këmbën e lehtë”, tha Pireci.

Kujtojmë që, projekti i fundit i Egzonit është ”Elbasan i bukur”, që është publikuar më 8 tetor të 2020-tës./21Media

The post ”Sa keq pa ty” kënga e re e Egzon Pirecit appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker