Zbulohet arsyeja pse munguan Tahir Batatina dhe Zekrija Ramadani në ndeshjen mes Llapit dhe Prishtinës

Llapi dhe Prishtina janë ballafaquar sot në kuadër të javës së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Fitore realizuan kryeqytetasit, që triumfuan me rezultat 1-3 në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë. Në këtë ndeshje Llapin e drejtoi Sunaj Keç, kurse Prishtinën e udhëhoqi Debatik Curri. Kjo, pasi trajnerët Tahir Batatina dhe Zekrija Ramadani munguan për shkak se…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker