​Lukaku i lumtur tek Interi

Sulmuesi belg nuk dëshiron të largohet nga Serie A. Sulmuesi Romelu Lukaku nuk po planifikon që të largohet nga skuadra e Interit këtë verë, pas suksesit të klubit në ngritjen e titullit të Serie A, raporton gazetari i njohur Fabrizio Romano. Belgu ka treguar se është shumë krenar që është lojtar i Interit, dhe tani raportohet se do të qëndroj edhe sezonin e ardhshëm në Itali…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker