​Pogba: Do ta kuptoja Solskjaer nëse do të vendoste të më linte në bankën rezervë

Paul Pogba ka bërë shaka duke thënë që do ta kuptonte trajnerin Ole Gunnar Solskjaer nëse do e kishte lënë atë më shpesh jashtë formacionit bazë, pasi që si duket Manchester United ka përqindje më të mirë të fitoreve pa mesfushorin francez. Së fundmi, Pogba është duke kaluar nëpër një formë të mirë me Manchesterin, ku ka shënuar një gol dhe ka asistuar në katër prej tyre, në shtatë paraqitjet e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker