Don Xhoni dhuron iftar në shtëpinë e të moshuarve

 

Këngëtari nga Drenasi, Don Xhoni ka bërë një gjestë të mirë për njerëzit e shtyrë në moshë.

21-vjeçari ka dhuruar mëngjesin, drekën dhe iftarin në shtëpinë e të moshuarve ”Jetimat e Ballkanit”.

Lajmin e ka bërë të ditur Halil Kastrasti përmes instagramit, që edhe e ka falenderuar bamirësin.

”Sot Iftari te shtepia e te moshuarve u dhurua nga Xhonatan Isufi DON XHONI”, ka shkruar Kastrati krahas fotografisë./21Media

 

The post Don Xhoni dhuron iftar në shtëpinë e të moshuarve appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker