Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona

Valencia dhe Barcelona takohen sonte në kuadër të xhiros së 34-të në La Liga, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de Mestalla’. Katalunasit kanë udhëtuar për tri pikë për të vazhduar garën për titull kampion, kurse vendasit kërkojnë rezultat pozitiv për ta siguruar mbetjen në elitën e futbollit spanjoll. Tashmë gjithçka është gati për këtë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker