Ja se si e uron Milani klubin e Interit pas shpalljes kampion

Pasditen e së dielës Interi është shpallur kampion i Italisë për herë të 19-të në histori të klubit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Neruazurët’ e kanë ndërprerë sundimin tetë vjeçar të skuadrës së Juventusit dhe janë kurorëzuar me titullin kampion për sezonin 2020/2021. Pas shpalljes kampion ‘Zikaltërit’ kanë marrë një urim nga rivali lokal, Milani, që deri para pak javë garonte për titull.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker