Këto janë gjërat për të cilat ka nevojë Enca

 

Këngëtarja Enca Haxhiu, ka disa javë që ka filluar pushimet verore dhe duket se po relaksohet.

Ajo përmes një postimi në Instastory ka treguar se për çka ka nevojë.

”Peshqir, det, shok, liber, shapka uji, diell dhe kapele, kaq do robi ndonjëherë”, ka shkruar Enca në fotografi.

Kujtojmë që, projekti i fundit i Encës është ” Nashta”, që është publikuar më 2 mars të këtij viti./21Media

The post Këto janë gjërat për të cilat ka nevojë Enca appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker