Pamje nga festa e Interit në Milano

Interi ka nisur festën dhe sonte do të jetë një natë e gjatë në Milano. Zikaltrit u shpallën kampionë pas plot 11 vitesh pritje dhe natyrisht që uria për sukses ishte e madhe. Kështu, rrugët e Milanos menjëherë janë mbushur dhe Duomo gjithashtu është veshur zikaltër. Një turmë e madhe e cila ka injoruar rregullat e Covid-19 dhe që sigurisht ka futur në jo pak telashe kryebashkiakun Sala. Por…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker