“Skifterat” ia vendosin Dritës emrin e kompanisë së njohur të basteve

Të mërkurën do të zhvillohet derbi i madh lokal në Superligën e Kosovës mes Gjilanit dhe Dritës. Drita po lufton për titullin e kampionit, ndërkaq Gjilani është pa objektiv këtë sezon, por të motivuar për t’i mposhtur rivalët e qytetit. Tifozët e Gjilanit, “Skifterat” e kanë njoftuar ndeshjen e radhës të ekipit të zemrës, por në një formë më ndryshe. Në vend të emrit të ekipit të Dritës…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker