Boksieri i njohur akuzohet për vrasjen makabre së dashurës shtatzënë (fotot)

Boksieri portorikan Félix Verdejo është akuzuar dje me vrasjen makabre te një gruaje, të cilën e kishte hedhur nga ura dhe e kishte qëlluar me armë pasi i kishte treguar se ishte shtatzënë me fëmijën e tij, në ngjarjen që ka shokuar territorin amerikan të Karaibeve dhe ka ndezur protesta kundër dhunës shtëpiake. Boksieri profesionist i peshave të lehta ka përfaqësuar Puerto Rico në lojrat Olimpike…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker