Delegohen gjyqtarët e javës së 33-të në Superligë

Java e 33-të në Superligën e Kosovës do të na sjellë ndeshje mjaft interesante, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Të mërkurën do të luhen tri përballje, kurse të enjten dy. Tashmë janë deleguar edhe gjyqtarët e këtyre ballafaqimeve. Derbi i qytetit mes Gjilanit dhe Dritës i është besuar gjyqtarit, Shpëtim Murtezi. Kurse në ndeshjen e mbijetesës mes Feronikelit dhe Trepçës ’89, drejtësinë do ta ndaj Dardan…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker