Fero uron Arbenitën në mënyrën më të mirë

 

Sot ka ditëlindjen modelja Arbenita Ismajli. Ditëlindja e 23-të e gjeti me ndryshe se herave tjera, pasi që ajo ka marrë epitetin nënë.

Bashkëshorti i saj, reperi Fero e ka uruar Arbenitën me një fotografi të veçantë. Ai publikoi një fotografi të Arbenitës në shëtitje me vajzën e tyre, e cila erdhi në jetë më 24 prill.

“Urime ditëlindjen Babymomma edhe 100”, ka shkruar Fero krahas fotografisë.

Ndryshe, Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në muajin shkurt të këtij viti./21Media

The post Fero uron Arbenitën në mënyrën më të mirë appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker