Foshnja në foto është njëri ndër aktorët më të njohur kosovarë

 

Ai është njëri nga artistët më të dashur nga të gjitha moshat. Me batutat e tij në role të shumta, ai ka bërë për vete publikun anë e mbanë trojeve shqiptare, shkruan Rahovci.info.tv

Fjala është për aktorin e mirënjohur, Fatmir Spahiun, i cili aktiv po tregohet edhe në rrjete sociale, ku po publikon statuse të ndryshme qesharake.

E kur jemi te rrjetet sociale, sonte aktori publikoi një imazh mjaft të ëmbël të tij, kur ka qenë foshnje.

“Moti vakt nervoz!”, shkroi aktori krahas fotografisë, në të cilën mori qindra reagime.

Ndryshe, Fatmir Spahiu është i martuar prej vitesh me Zanën dhe së bashku kanë dy fëmijë./21Media

The post Foshnja në foto është njëri ndër aktorët më të njohur kosovarë appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker