Futbollisti i West Hamit bënë iftar në fushën e lojës pasi agjëroi 18 orë

West Ham Unitedi ka shënuar një fitore të madhe në udhëtim te Brunley me rezultat 1-2, dhe ka vazhduar garën për ta zënë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve sezonin tjetër, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Turf Moor’, golat për mysafirët i realizoi Michail Antonio në minutat 21’ dhe 29’, kurse për vendasit shënoi Chris Wood në minutën e 19’. Këtë ndeshje nga minuta…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker