‘Legjendat’ e Llapit tregojnë se ku do ta shikojnë finalen e Kupës së Kosovës ndaj Dukagjinit

Skuadra e Llapit dhe ajo e Dukagjinit janë finalistët e Kupës së Kosovës për sezonin 2020/2021, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo finale do të zhvillohet me 12 maj nga ora 20:45 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Ballafaqimi mes llapjanëve dhe klinasve do të luhet pa praninë e shikuesve për shkak të masave anti-covid. Por, tifozët e Llapit tashmë kanë bërë zgjidhje se ku do ta shikojnë ndeshjen…

Source

error: Ku po shkon !!
Raporto
RAPORTO LAJMIN

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker