Lirim Kastrati ‘bombardon’ portën e Fehervarit në minutën e 100’ të finales dhe ia sjellë trofeun skuadrës së tij

Futbollisti i kombëtares U21 të Kosovës, Lirim Kastrati, ka realizuar një gol bombastik nga distanca në finalen e Kupës së Hungarisë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ai realizoi në minutën e 100’ të finales një supergol nga distanca që do ta mbajë mend gjatë. Me golin e Kastratit ekipi i Ujpestit e ka munduar Fehervarin me rezultat 1-0 dhe e ka fituar Kupën e Hungarisë. Më poshtë keni eurogolin e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker