Toni Kroos paralajmëron Chelsean: Jemi gati të luftojmë për të kaluar në finale të Ligës së Kampionëve

Mesfushori i Real Madridit, Toni Kross, ka dalë në konferencë për media para ndeshjes kthyese me Chelseas, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kross ka paralajmëruar londinezët duke thënë se janë shumë të motivuar për këtë ballafaqim. “Jemi shumë të motivuar, do të japim gjithçka dhe të shohim nëse do të jemi në gjendje të shkojmë në finale”, u shpreh Kroos. Me pas futbollisti gjerman tha se janë të gatshëm…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker