HISTORIKE: Manchester City kualifikohet për herë të parë në finale të Ligës së Kampionëve

Manchester City është kualifikuar për herë të parë në histori të klubit në finale të Ligës së Kampionëve, prej se ky kompeticion quhet Champions League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. ‘Qytetarët’ e kanë mposhtur PSG-në me shifrat 2-0 edhe në duelin kthyes dhe me rezultat të përgjithshëm 4-1 kanë kaluar në finale të garës më prestigjioze për klube në Evropë. Në takimin e zhvilluar në ‘Etihad Stadium’…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker