Karton i kuq në takimin ndërmjet Manchester Cityt dhe PSG-së

Manchester City dhe PSG po luajnë momentalisht duelin kthyes në kuadër të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Etihad Stadium’, skuadra e PSG-së ka mbetur me një lojtar me pak në fushë prej minutës së 69’. Kjo, pasi sulmuesi argjentinas, Angel Di Maria, është ndëshkuar me karton të kuq, pasi e lëshuan nervat dhe u përplas me Fernandinhon./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker