Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes mes Chelseas dhe Real Madridit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes kthyese mes Chelseas dhe Real Madridit që po zhvillohet në kuadër të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë, Chelsea është duke fituar me rezultat minimal 1-0. Golin për londinezët e realizuar sulmuesi gjerman, Timo Werner. Me rezultatin aktual, Chelsea do të kualifikohet në finale të garës më prestigjioze për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker