Me rezultate befasuese mbyllen tri ndeshjet e Superligës së Kosovës

Kanë përfunduar tri ndeshjet e zhvilluara në kuadër të javës së 33-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Prishtina ka marshuar drejt titullit kampion, pasi e ka mposhtur Besën e Pejës në udhëtim, Derbi ndërmjet Gjilanit dhe Dritës është mbyllur në barazim, kurse Feronikeli e ka fituar derbin e mbijetesës ndaj Trepçës ’89. Besa 0-3 Prishtina Prishtina ka marshuar drejtë titullit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker