Zhbllokohet rezultati në Londër, kjo skuadër kalon në avantazh

Chelsea dhe Real Madridi po luajnë momentalisht në kuadër të ndeshjes kthyese në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’ në Londër, skuadra e Chelseas ka kaluar në avantazh në minutën e Golin për vendasit e ka realizuar sulmuesi gjerman Timo Werner./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker