​Manchester United po përgatit një ofertë të majme për Kane

Familja dhe pronarët e klubit Glazers, kanë miratuar vendimin për ta transferuar yllin anglez, pavarësisht shumës së lartë që do ta kërkojë Tottenhami. Gjiganti anglez Manchester United është duke përgatitur një ofertë prej 125 milionë eurosh për sulmuesin e Tottenham Harry Kane, pasi që pronarët e klubit dëshirojnë që të rregullojnë marrëdhëniet me tifozët, pas protestave për vendimin e marrë në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker