‘Bomba’ e ditës: Zidane është ‘lodhur’ dhe e ka ndarë mendjen

Zinedine Zidane do të lërë Real Madridin në fund të sezonit. Ky është lajmi bombë që jep GOAL, që mëson nga burime të sigurta dhe kontakti me lojtarë, se Zizu është lodhur me situatën në Madrid. Sipas GOAL, në dhomat e zhveshjes së Realit tashmë është ajo ndjenja se Zidane s’do të jetë në stol për sezonin e ardhshëm, ani pse ka kontratë deri më 2022. As triumfi në La Liga nuk do ta mbajë Zizun te…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker