Deklarata e Zinedine Zidanes pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, flet edhe për të ardhmen

Real Madridi është eliminuar nga Liga e Kampionëve në gjysmëfinale, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Mbretërit nga Madridi janë mënjanuar nga Chelsea me rezultat të përgjithshëm 3-1. Pas ndeshjes ka folur trajneri i ‘Los Blancos’, Zinedine Zidane, i cili ka thënë se londinezët ishin superior në të dy takimet dhe e kanë merituar finalen. “Ata ishin superiorë, e meritonin të fitonin, ishin më efektivë gjatë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker