Futbollisti i Chelseas ‘nënçmon’ Real Madridin, kjo është deklarata befasuese e tij pas kalimin të finale

Chelsea është kualifikuar në finale të Ligës së Kampionëve, pasi e ka eliminuar Real Madridin me rezultat të përgjithshëm 3-1, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin kthyes të zhvilluara sonte në ‘Stamford Bridge’, londinezët triumfuan me rezultat 2-0, me golat e sh1%nuar nga Timo Werner dhe Mason Monut. Pas ndeshje ka folur sulmuesi, Mason Mount, i cili ka thënë se është dashur ti shënojnë pesë gola…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker