Ja ku dhe kur do të zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve

Chelsea është kualifikuar në finale të Ligës së Kampionëve, pasi e ka eliminuar Real Madridin me rezultat të përgjithshëm 3-1, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në finale ‘Blutë’ nga Londra do të takohen me Manchester Cityn, që mbrëmë mënjanoi PSG-në me shifrat e përgjithshme 4-1. Finalja ndërmjet Chelsea dhe Manchester Cityt do të zhvillohet me 29 maj në stadiumin ‘Ataturk Olympic’ në Stamboll./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker