LAJMI I FUNDIT: Ballkani shkarkon Bledi Shkëmbin

Klubi i Ballkanit minuta më parë përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook ka njoftuar se i kanë ndarë rrugët me trajnerin, Bledi Shkëmbi, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ky vendim i drejtuesve nga Suhareka ka ardhur pas dy disfatave rresht dhe pas humbjes së garës për titull kampion. Shkëmbi erdhi në Ballkan për ta zëvendësuar Ismet Munishin, por një gjë e tillë nuk ndodhi, pasi ekipi nga Suhareka…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker