Opozita nuk kthehet në sallë, Kuvendi sërish në pauzë

Mirëpo, përveç deputetëve të LVV-së, në sallën e Kuvendit nuk janë kthyer deputetët e opozitës, duke bërë që pauza të vazhdojë deri në ora 14:00.

Në seancën e sotme pati tensione dhe përplasje fizike, që rrodhën pas deputeteve të ashpra rreth korrupsionit dhe Gjykatës Speciale./Rahoveci INFO/

LEXO EDHE :

Çfarë nuk pamë sot në seancën e Kuvendit, “legen, qenef” e gati edhe përleshje fizike

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!