Tërhiqet shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës

Gjatë ditës së premte është tërhequr shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës në hendboll, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Shorti është hedhur nga komesari i garave, Istref Sadiu. Vushtrria dhe Istogu do të përballet mes vete dhe Ferizaj me Prishtinën. Këto ndeshje do të luhen me 21 maj, kurse finalja me 22 maj./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker