Vesa Luma mori vaksinën kundër Covid-19

 

Këngëtarja nga Shqipëria, Vesa Luma është vaksinuar kundër Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një instastory.

”E vakcinuar për covid-19”, ka vendosur një emoi këngëtarja krahas fotografisë.

Kujtojmë që, projekti i fundit i këngëtares është ”Inna Di Dance”, e cila është në bashkëpunim me Big Bastën dhe Mr.Rez./21Media

The post Vesa Luma mori vaksinën kundër Covid-19 appeared first on Rahovci.info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker