Një tjetër Luftë e Ftohtë mes Uashingtonit dhe Moskës

Shkruan: Janusz BUGAJSKI Sado që udhëheqësit perëndimorë pretendojnë se ata nuk janë në luftë me Rusinë, presidenti Vladimir Putin e ka bërë të qartë se Rusia është në luftë me Perëndimin. Një sërë aktesh agresive nuk lënë vend për dyshim se Kremlini po lufton kundër interesave amerikane e evropiane dhe synon të zgjerojë shtetin rus […]

The post Një tjetër Luftë e Ftohtë mes Uashingtonit dhe Moskës appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker