Penallti në ndeshjen Manchester City – Chelsea

Manchester City dhe Chelsea po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 35-të në Premierligë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në minutën e 47-të të tskimit gjyqtari akordoi penallti në favor të Cityt. Sergio Aguero nuk arriti të shënoi pasi goditja e tij u ndal nga portieri kundërshtar. Me poshtë gjeni momentin e penalltisë./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker